Biz Kimiz

  • Çatal Kaşık Bıçak Parlatma
  • Çatal Kaşık Bıçak Parlatma

Biz Polisaj Çatal Kaşık Bıçak Parlatma Alanında Çatal ,Kaşık , Bıçak vb.. servis ekipmanlarınızın yıpranmış, paslanmış , Darbe almış , özelliğini yitirmiş ve zamanla üzerinde oluşan tüm olumsuz görünümü ortadan kaldıran parlatma işlemnini yapmaktayız. Yapacağımız Parlatma Polisaj işlemi size sektörde kullandığınız materyallerinizin ilk günkü görünümünü ve sadeliğini kazandırıp ,işletmenize memnuniyet ve güven olarak geri dönecektir..

Çatal Kaşık , Bıçak vb. servis ekipmanlarınızda polisaj işlemnini uygulatmak istediğinizde , ilk yapacağınız işlem test ürünü oluşturup bizimle irtibata geçmeniz ve polisaj parlatma işlemimiz sonunda aradaki inanılmaz farkı görmenizdir. Servis ekipmanlarınızın yapacağımız işlemden sonra düşük maliyetle maksimum kar elde edecek ve işletmeniz için yeni ekipman almanıza gerek kalmayacak..

Sağlık Açısından önem arzeden parlatma polisaj işlemi ,Metal üzerindeki darbe ve yaralanmalardan oluşabilecek bakteri ve mikrop yuvalarına imkan vermeyecektir. Her hangi Bir kimyasal madde kesinlikle kullanılmaz. Yapılan işlem sonrası Çatal Kaşık ve Bıçaklarınız ilk aldığınızdaki gibi yeni ve parlak bir görünüme kavuşur. Yapılan işlem çok düşük bir maliyete geleceğinden işletmenize fazlaca bir kar sağlamış olacaktır.

Müşteri pörtföyümüz Otel , Resturant ,Catering , Hastane ve Tüm Servis ekipmanlarını (Çatal,Kaşık,Bıçak,Tencere,Çaydanlık,Kevgir vb..) içeren kuruluşlardır.

Yukarı Git